|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Model NO.: | K102 | Özellik: | Sızdırmaz |
|---|---|---|---|
| Renk: | fabrika mühürlü yeni ve orijinal | Malzeme: | PP |
| Boyut: | Küçük | Öğe Türü: | K102 |
| Kullanım: | şişe için | Adedi: | 10000 |
| örnek: | özgür | Tüp Uzunluğu: | Özel Yetkili Tüp |
| Kurşun zamanı: | 15-25 gün | Taşıma Paketi: | Güçlü kağıt karton |
| Şartname: | 28/410 | Ticari marka: | OEM ODM |
| Menşei: | Zhejiang Çin | Hs Kodu: | 84248910 |
| Üretim kapasitesi: | Aylık 4,5 Milyon Adet | ||
| Vurgulamak: | PP plastik tetikleyici püskürtücü,kırmızı beyaz cam temizleme püskürtücü,28/410 hava içermeyen pompa şişesi |
||
| Ürün No. | K102 |
| Tanım | Tetikli püskürtücü |
| Kapatma | 28/400, 28/410, 28/415 (Cırcır kapama seçilebilir) |
| İşlev | Sprey/Akış; Sprey/Sprey; Sprey/Köpük |
| Çıkış | 0,80-0,90ml/T |
| Renk | Her Renk Mümkün |
| MalzemeMalzeme | PP |
| Paketleme detayları | 54*38*39 CM/500 adet |
| Üretim kapasitesi | 150.000 adet / Gün |
| GW (KGS) | 12kg |
| Kuzeybatı (KGS) | 11kg |
| FOB bağlantı noktası | Ningbo |
| Menşei ülke | Çin |
| Adedi | Her renk için 30.000 adet |
| Ödeme | % 30 peşin ve bakiye konşimento kopyası karşılığında ödenmelidir. |
| HS KODU | 84248910 |
Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd, endüstri ve ticareti birleştiren ev, temizlik, kişisel bakım vb. paketlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış yenilikçi bir kuruluştur.
Şirket parçaları tüm tetikleyicileri, ince sis püskürtücüleri, losyon pompalarını, krem pompalarını, köpük pompalarını, havasız şişe damlalıklarını vb. kapsar. KYLIN, yalnızca Ar-Ge teknolojisi değil, aynı zamanda yüksek kalitede rekabetçi fiyatlar ile tek elden hizmet sunmaktadır.
Çin'in Yuyao şehrinde bulunuyoruz, Ningbo ve Şangay limanına kolay erişimin keyfini çıkarıyoruz. 17 yılı aşkın tecrübesiyle KYLIN, Güney Asya, Kuzeydoğu Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika'ya ulaşan bir satış ağı kurmuştur.![]()
İlgili kişi: Han
Tel: 008613082991413