|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Özellik: | Tüm plastik | Renk: | fabrika mühürlü yeni ve orijinal |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | PP | Boyut: | Küçük |
| Öğe Türü: | K701 -Ap | Kullanım: | şişe için |
| Adedi: | 10000 | örnek: | özgür |
| Tüp Uzunluğu: | Özel Yetkili Tüp | Kurşun zamanı: | 15-25 gün |
| Taşıma Paketi: | Güçlü kağıt karton | Şartname: | 18 20 24 28 |
| Ticari marka: | OEM ODM | Menşei: | Zhejiang Çin |
| Hs Kodu: | 84132000 | Üretim kapasitesi: | Aylık 4,5 Milyon Adet |
| Vurgulamak: | 24/410 losyon pompalı dağıtıcı,28/410 el dezenfektanı pompası,havasız pompalı şişe dağıtıcısı |
||
| Ürün No. | K701-AP |
| Tanım | krem pompası |
| Kapatma | 18/410 20/410 24/410 28/410 |
| İşlev | serum pompası |
| Çıkış | 0.25 ml/ton |
| Renk | Her Renk Mümkün |
| MalzemeMalzeme | PP |
| Paketleme detayları | 54*38*39 CM/1000 adet |
| Üretim kapasitesi | 150.000 adet / Gün |
| GW (KGS) | 12kg |
| Kuzeybatı (KGS) | 11kg |
| FOB bağlantı noktası | Ningbo |
| Menşei ülke | Çin |
| Adedi | Her renk için 10.000 adet |
| Ödeme | % 30 peşin ve bakiye konşimento kopyası karşılığında ödenmelidir. |
| HS KODU | 84132000 |
Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd, endüstri ve ticareti birleştiren ev, temizlik, kişisel bakım vb. paketlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış yenilikçi bir kuruluştur.
Şirket parçaları tüm tetikleyicileri, ince sis püskürtücüleri, losyon pompalarını, krem pompalarını, köpük pompalarını, havasız şişe damlalıklarını vb. kapsar. KYLIN, yalnızca Ar-Ge teknolojisi değil, aynı zamanda yüksek kalitede rekabetçi fiyatlar ile tek elden hizmet sunmaktadır.
Çin'in Yuyao şehrinde bulunuyoruz, Ningbo ve Şangay limanına kolay erişimin keyfini çıkarıyoruz. 17 yılı aşkın tecrübesiyle KYLIN, Güney Asya, Kuzeydoğu Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika'ya ulaşan bir satış ağı kurmuştur.![]()
İlgili kişi: Han
Tel: 008613082991413