|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Vurgulamak: | 28/410 plastik parfüm püskürtücüsü,mini tetikleyici püskürtücü başı,havadan yoksun pompa şişe püskürtücüsü |
||
|---|---|---|---|
| Ningbo Kylin Ambalaj Çözümleri Co, Ltd. Eklemek:Rm#807, Heli Güney Binası,No.328 Nanleinan Yolu,Lizhou Caddesi,Yuyao 315400, Zhejiang Eyaleti, Çin |
|
| Ürün No. | K602-2 |
| Tanım | Tetikli püskürtücü |
| Kapatma | 20/410 24/410 28/410(Cırcır kapatma seçilebilir) |
| İşlev | SPREY/AKIŞ; SPREY/SPREY |
| Çıkış | 0.26-0.30ml/T |
| Renk | herhangi bir renk |
| Malzeme | PP |
| Paketleme detayları | 54*38*39CM/500 adet |
| Üretim kapasitesi | 200.000PCS/GÜN |
| GW (KGS) | 12kg |
| Kuzeybatı (KGS) | 11kg |
| FOB bağlantı noktası | Ningbo |
| Menşei ülke | Çin |
| GTİP Kodu | 84248910 |
| Adedi | Her renk için 30.000 adet |
| Ödeme | % 30 peşin ve bakiye konşimento kopyası karşılığında ödenmelidir. |
İlgili kişi: Han
Tel: 008613082991413