|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Vurgulamak: | Açık plastik mini tetikleyici püskürtücü,saç makinesi tetikleyici püskürtücü şişe,mini hava geçirmez pompa püskürtücü |
||
|---|---|---|---|
| Ningbo Kylin Ambalaj Çözümleri Co, Ltd. Eklemek:Rm#807, Heli Güney Binası,No.328 Nanleinan Yolu,Lizhou Caddesi,Yuyao 315400, Zhejiang Eyaleti, Çin | |
| Ürün No. | K603-1 |
| Tanım | Tetikli Püskürtücü |
| Kapatma | 20/410, 24/410, 28/410 |
| İşlev | SPREY/AKIŞ; SPREY/SPREY |
| Çıkış | 0.26-0.30ml/T |
| Renk | herhangi bir renk |
| Malzeme | PP |
| Paketleme detayları | 54*38*39CM/500 adet |
| Üretim kapasitesi | 200.000PCS/GÜN |
| GW (KGS) | 12kg |
| Kuzeybatı (KGS) | 11kg |
| FOB bağlantı noktası | Ningbo |
| Menşei ülke | Çin |
| GTİP Kodu | 84248910 |
| Adedi | Her renk için 30.000 adet |
| Ödeme | % 30 peşin ve bakiye konşimento kopyası karşılığında ödenmelidir. |
![]()
SSS
S1. Ücretsiz numunelerinizi alabilir miyiz?
(1) Stoklarımızda bulunan renk veya boyuttaki numuneler için, elbette, kaliteyi test etmeniz için size ücretsiz olarak sunmak isteriz, ancak nakliye ücretini karşılayabileceğinizi umuyoruz. (2) Özelleştirilmiş numuneler için istekleriniz doğrultusunda yeni numuneler de yapabiliriz, ancak bu numunelerin maliyetini karşılayabileceğinizi umuyoruz.
Q2. Kavanozların üzerine baskı veya etiket baskısı yapabilir miyiz?
Evet, yapabilirsin. Serigrafi baskı, sıcak damgalama ve etiket çıkartması gibi çeşitli baskı yöntemleri mevcuttur.
S3. Normal teslim süresi nedir?
A. Stoktaki ürünler için, ödemenizi aldıktan sonra 1 ~ 7 gün içinde size mal göndereceğiz. B. Seri üretim için teslim süresi yaklaşık 20~45 gündür ve yüzey işleme gerekiyorsa daha uzundur.
S4. Nakliye şartlarınız nedir?
A. Küçük deneme siparişi için FEDEX, DHL, UPS, TNT vb. sağlanabilir. B. Daha büyük siparişler için, ihtiyacınıza göre deniz veya hava yoluyla sevkiyat ayarlayabiliriz.
S5. Herhangi bir kusurlu ürün varsa, bunu bizim için nasıl çözebilirsiniz?
Bir sonraki siparişinizde veya talep ettiğiniz tarihte arızalı ve kırık ürünleri değiştireceğiz. Sıcak İpuçları: Değiştiremeyeceğimiz, iade edemeyeceğimiz veya telafi edemeyeceğimiz insan yapımı hasarlar.
İlgili kişi: Han
Tel: 008613082991413