|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Vurgulamak: | Geri dönüştürülmüş köpük el dezenfektanı pompası,doldurulabilir havasız losyon pompası,çok sahneli köpük pompası şişesi |
||
|---|---|---|---|
![]()
Köpük Plastik Köpük Pompası için K510 40mm Siyah Köpük Sabunluk Pompası
| Öğe | K510 köpük pompası |
| Boyun Boyutu | 40mm |
| Deşarj | 0,40-0,80ml/T |
| Malzeme | PP |
| Kullanım |
El yıkama ambalajı, losyon ambalajı, kozmetik ambalajı, cilt bakım ürünleri ambalajı, saç koruyucu köpük, temizleyici, tıraş kremi, el dezenfektanı |
| Avantaj | Sızdırmaz tasarım, güzellik şekli, kaliteli |
| Ambalaj | Nakliye işaretli ihracat kartonu |
| Adet | 500 adet/ctn veya müşteriye bağlıdır |
| ÖLÇÜM. | 56*45*40 CM |
| GW | 14kg |
| Kuzeybatı | 13kg |
![]()
Ürün yelpazemiz losyon pompası, tetikli püskürtücü, köpük pompası, havasız şişe, losyon şişesi, krem kavanozu, kompakt, ruj ve diğer kozmetik ambalaj kaplarını içermektedir.
Ningbo Kylin Packaging Solutions Co., Ltd, endüstri ve ticareti birleştiren ev, temizlik, kişisel bakım vb. paketlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış yenilikçi bir kuruluştur.
Şirket parçaları tüm tetikleyicileri, ince sis püskürtücüleri, losyon pompalarını, krem pompalarını, köpük pompalarını, havasız şişe damlalıklarını vb. kapsar. KYLIN, yalnızca Ar-Ge teknolojisi değil, aynı zamanda yüksek kalitede rekabetçi fiyatlar ile tek elden hizmet sunmaktadır.
Çin'in Yuyao şehrinde bulunuyoruz, Ningbo ve Şangay limanına kolay erişimin keyfini çıkarıyoruz. 17 yılı aşkın tecrübesiyle KYLIN, Güney Asya, Kuzeydoğu Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika'ya ulaşan bir satış ağı kurmuştur.
İlgili kişi: Han
Tel: 008613082991413